Działamy od 2014 r.

Oferta dla szkół i przedszkoli

Nauka pływania dla szkół i przedszkoli – oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb placówki.

Jeśli szukacie Państwo szkoły pływania która poprowadzi zajęcia nauki pływania dla Waszych uczniów lub przedszkolaków, w sposób bezpieczny, ciekawy i zarazem efektywny angażując w naukę wszystkie dzieci, to 123 Pływamy jest odpowiednim wyborem. Nasza deklaracja ma mocne podstawy, bo naukę pływania dzieci prowadzimy od 2014 roku i wiemy, że dziecko to ważny i wymagający kursant a opinie naszych kursantów i pozyskane referencje potwierdzają to. Zachęcamy do zapoznania się z nimi TUTAJ oraz polecamy uwadze referencje zamieszczone na końcu tej oferty.

Zapewniamy, że współpraca z 123 Pływamy to gwarancja najwyższego poziomu nauczania, komfortu współpracy, a więc i zadowolenia Państwa, Dzieci i Rodziców. Wszyscy nasi trenerzy delegowani do takich zajęć, posiadają odpowiednie podejście do dzieci, przygotowanie kierunkowe i doświadczenie w nauczaniu pływania dzieci. Dzięki temu potrafią utrzymać przez cały okres nauki wysoką motywację dzieci. Posiadają też dodatkowe narzędzia motywacyjne takie jak Książeczka Poziomów Pływackich czy drobne nagrody rozdawane w trakcie całego roku szkolnego.

By sukces Państwa dzieci był łatwiejszy, niezmiernie ważne też odpowiednie zaplecze sprzętowe i najlepsze z możliwych warunki nauczania gwarantujące najwyższe bezpieczeństwo. Zapewniamy to oferując wszelkie niezbędne przyrządy pływackie, prowadzenie zajęć w wydzielonej linami części basenu na nasza wyłączność i odpowiednią do ilości dzieci w grupie, liczbę trenerów w wodzie posiadających odpowiednie kwalifikacje. Dodatkowo każdy mały pływak otrzymuje od nas na start nauki pływania, wysokiej jakości czepek silikonowy, dla wygody w dwóch rozmiarach L lub M by łatwiej go dopasować i by lepiej chronił uszy i włosy dziecka. Jest to też element identyfikacji ze szkołą który również działa motywująco.

Co jeszcze oferujemy?

Motywacja

Książeczka Poziomów Pływackich, którą w papierowej formie otrzymuje każdy mały kursant na początku swojej nauki jest to sprawdzoną i bardzo skuteczną pomocą w realizacji celów pływackich, motywacji dzieci oraz podglądu postępów przez rodziców. To także jasno wytyczony kierunek nauki i radość z nabywanych umiejętności.  Więcej o KPP przeczytacie Państwo TUTAJ.

Kompleksowość

Jesteśmy w stanie zrealizować każdą Państwa potrzebę, możemy zapewnić transport na zajęcia i z zajęć. Pomagamy w szatni przy przebieraniu i suszeniu włosów, możemy dostosować dowolnie dni i godziny zajęć oraz prowadzić zajęcia w dowolnej lokalizacji na terenie Polski.

Komunikacja

W naszej szkole działa system do komunikacji z kursantem, dzięki któremu łatwo każdy rodzić może sprawdzić podstawowe informacje o swoim dziecku takiej jak: obecność na zajęciach, aktualny poziom umiejętności, oraz może też napisać o indywidualnych potrzebach lub ograniczeniach dziecka.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą lub macie dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy mailowo bądź osobiście.
Jacek Wójcik – właściciel (+48 539 112 233)

Referencje

Szkoła pod Żaglami Kapitana Baranowskiego

Szanowni Rodzice i Wychowawcy,
Umiejętność pływania jest nieodzownym warunkiem uprawiania żeglarstwa. Ale nie tylko. Oprócz niewątpliwych korzyści zdrowotnych takich jak rozwój fizyczny i psychiczny, niesie ze sobą też bezpieczeństwo i duże wsparcie młodego człowieka w życiu codziennym. Zaradność, odwaga, rywalizacja i współpraca to tylko niektóre cechy nabywane w trakcie zajęć w wodzie. Dodatkowo kontakt z wodą otwiera młodego człowieka na inne sporty związane z wodą. W Szkole Pod Żaglami, którą prowadzę od wielu lat, umiejętność pływania jest sprawdzana w formie zawodów sportowych – wyścigu na 50 m. Najlepsi wypływają później ze mną na ocean. Dlatego zachęcam do udziału w zajęciach szkoły „123 Pływamy” dzieci od najmłodszych lat – Wasze pociechy będą miały szansę wypłynąć kiedyś na szerokie wody – dosłownie i w przenośni. Z 123 Pływamy mam przyjemność współpracować od 2004 roku i cenię ich bardzo za profesjonalizm i świetne podejście do dzieci.

Kapitan Krzysztof Baranowski

Szkoła podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 158 współpracuje ze Szkołą 123 Pływamy od 2020 r. Trenerzy prowadzą dla naszych klas drugich naukę pływania. Przez cały ten czas firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań w sposób ponadprzeciętny i terminowy. Jako szkoła, wyrażamy duże zadowolenie ze współpracy, podkreślając jakość, zaangażowanie oraz doskonałą atmosferę na zajęciach. To wszystko sprawia, że umiejętności pływackie uczniów rosną z każdymi zajęciami. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach a kadra instruktorską jest również pomocna w trakcie przygotowania do zajęć jak i po ich zakończeniu. Szkoła 123 Pływamy realizuje określony, autorski program nauczania oparty na 7 poziomach oraz wykorzystuje nowoczesny, różnorodny sprzęt pływacki, uatrakcyjniając zajęcia i wzmacniając motywację dzieci. Instruktorzy to profesjonaliści w swojej dziedzinie, zawsze starannie przygotowani do zajęć. Zdecydowanie szkoła 123 Pływamy jest godna polecenia każdej placówce zainteresowanej zajęciami pływackimi na najwyższym poziomie.

Wicedyrektor Szkoły
mgr Anna Gąstał – Kaczmarek

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Ośrodek Inflancka SCSAW ma przyjemność współpracować ze szkołą pływania 123 Pływamy od samego początku jej istnienia czyli od 2014 roku. W tym okresie wszystkie działania szkoły cechowały się wysokim profesjonalizmem. W minione lato 2022 roku, 123 Pływamy w ramach współpracy zorganizowało i przeprowadziło na basenach zewnętrznych „Wodne Przedszkole”- animację dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, podczas których podstawy pływania były przeplatane ze wspaniałą wakacyjną zabawą.
Zajęcia odbywały się w każdy słoneczny weekend i już od samego początku zyskały niesamowitą popularność wśród dzieci i ich rodziców. Były prowadzone w sposób zorganizowany i atrakcyjny, a wykwalifikowani instruktorzy prowadzący zajęcia w sposób naturalny bardzo szybko nawiązywali świetny kontakt z dziećmi wzbogacając i uatrakcyjniając pobyt na basenach letnich Ośrodka Inflancka w Warszawie. Duży sukces akcji sprawił, że w kolejnych sezonach zajęcia,,Wodnego Przedszkola” mamy nadzieje będą kontynuowane.

Polecam współpracę ze szkołą 123 Pływamy w każdym zakresie związanym z nauką pływania dzieci od najwcześniejszych lat życia.

Dyrektor
Bartosz Kusior

Previous slide
Next slide

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij nam wiadomość.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług