Działamy od 2014 r.

Basen Inflancka Warszawa

Basen Inflancka SCS AW
ul. Inflancka 8, 00-189 Warszawa

Pływalnia „Inflancka” to centrum sportu położone bardzo blisko Westfield Arkadia. Jest dobrze skomunikowane zarówno dla zmotoryzowanych, lubiących komunikację miejską, ale też dla wybierających piesze przemierzanie miasta. Nauka pływania Warszawa Inflancka sprawia, że woda staje się Twoim przyjacielem! Nasza profesjonalna kadra instruktorów jest gotowa wprowadzić Cię w świat pływania w sposób bezstresowy i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym pływakiem, czy chcesz doskonalić swoje umiejętności.Gwarantujemy, że spędzisz u nas czas pełen radości oraz osiągniesz swoje cele w pływaniu. Basen Inflancka Warszawa to miejsce, gdzie nauka staje się przyjemnością! Dołącz do nas już dziś i odkryj, jak wspaniałe może być opanowanie sztuki pływania w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze!

Basen Warszawa Inflancka – jak to się zaczęło? Jak wygląda?

Historia „Inflanckiej” sięga lat 60, kiedy to powstał jako basen odkryty (1967 rok). Kryta pływalnia istniejąca obecnie, to efekt tymczasowego (jak zakładano ówcześnie) zadaszenia pływalni letniej w 1977 roku. Basen Warszawa Inflancka po generalnym remoncie w 2018 roku zmienił się nie do poznania. Wymieniona została powłoka i niecka pływalni, ale jednym z najważniejszych aspektów przeprowadzonego remontu była modernizacja stacji uzdatniania wody i wymiana filtrów. Zastosowanie nowoczesnych technologii w postaci automatycznego systemu dozowania pozwala utrzymać przez cały czas prawidłowe i bezpieczne dla użytkowników pływalni parametry wody, która jest teraz nie tylko chlorowana, ale i ozonowana. Poprawił się również komfort korzystania z obiektu dzięki nowemu systemowi wentylacji. Przy Inflanckiej możemy skorzystać z 50-metrowej pływalni z 10 torami jak również z basenu rekreacyjnego z kaskadami i ze zjeżdżalnią. Jeśli jesteście ciekawi pływalni z historią, która przystaje jednocześnie do naszych czasów to wybierzcie właśnie tą pływalnię.

Pływalnia Inflancka Warszawa – chwila relaksu i aktywności w jednym miejscu

Basen Inflancka Warszawato dobre miejsce zarówno dla osób o wysokich umiejętnościach jak i dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z pływaniem. Poza basenem sportowym, można korzystać z basenu rekreacyjnego, wyposażonego w zjeżdżalnie i bicze wodne. To dobry pomysł na odpoczynek po zajęciach czy zabawę z dziećmi. Temperatura wody w basenie rekreacyjnym jest taka sama jak w sportowym i wynosi 28 stopni. W razie potrzeby ogrzania można skorzystać także z jacuzzi. W okresie letnim pływalnia otwiera basen letni ze zjeżdżalnią i aż trzy brodziki. Wystarczy latem przyjechać na „Inflancką” i korzystać z miejskich wakacji! Dla dorosłych cały rok jest też dostępna:
  • łaźnia turecka,
  • sauna infrared,
  • bio sauna – przestrzeń, gdzie można odpocząć i puścić napięcie ciała w niepamięć.
Każdy może tu o siebie zadbać i duży, i mały. Pływalnia Inflancka Warszawa to szczególne miejsce na mapie tego miasta, które jest przystosowane do potrzeb wymagających sportowców, pływania ma 50 metrów i jest to jeden z trzech takich basenów w stolicy. To dobra lokalizacja, żeby postawić na rozwój i pływać w olimpijskich warunkach. Bo najlepsi ścigają się na 50m! Ośrodek przygotował podjazd i wejście dla osób poruszających się na wózku, pływalnia nie jest wyposażona w windę. Przeczytaj więcej o dostępności architektonicznej. 123 Pływamy to przede wszystkim: Zachęcamy do zapoznania się także znauka pływania Warszawa cennik. Pływalnia honoruje karty:
  • Benefit System,
  • Medicover Sport,
  • Vanity Style.
Nauka pływania Warszawa Inflancka czeka na Ciebie! Zapraszamy! To co? Raz, dwa, trzy pływamy!

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 06.30 - 21.30
Sb - Nd: 06.30 - 21.30

Cena biletu

Normalny 20 zł
Ulgowy 15 zł

Wymiary basenu

Sportowy 50 x 25 m
Rekreacyjny 12 x 40 m

Głębokość

Sportowy 130 - 210 cm
Rekreacyjny 90 - 110 cm

Temperatura wody

Sportowy 28°C
Rekreacyjny 28°C

Przystosowany dla niepełnosprawnych

TAK

Szatnia rodzinna

NIE

Parking

TAK | Bezpłatny

Czepek obowiązkowy?

TAK

Sauna

TAK

Jakie zajęcia prowadzimy na tym basenie?

01
Warszawa

Zajęcia grupowe

Hop do wody

Grupa dla 3-latków
Termin: wrzesień – czerwiec

Zajęcia 30-minutowe w małych, maksymalnie 3-osobowych grupach na basenie rekreacyjnym. Przeznaczone dla dzieci oswojonych z wodą jak i tych jeszcze nie.

02
Warszawa

Zajęcia grupowe

Wielki plusk

Grupa dla 4-8-latków
Termin: wrzesień – czerwiec

Zajęcia 30-minutowe, w maksymalnie 6-osobowych grupach na basenie rekreacyjnym. Przeznaczone dla dzieci o niskim i średnim poziomie zaawansowania.

03
Warszawa

Zajęcia grupowe

Dobry styl

Grupa dla 8-14-latków
Termin: wrzesień – czerwiec

Zajęcia 45-minutowe, w maksymalnie 10-osobowych grupach na 50-metrowym basenie sportowym. Przeznaczone dla dzieci o wysokim poziomie zaawansowania.

04
Warszawa

Zajęcia grupowe

Letni plusk

2 grupy dla 4-8 i 9-12-latków
Termin: wakacyjne

Zajęcia 60-minutowe, prowadzone tylko w wakacje. Grupy od 4 – 8-osobowe na basenie rekreacyjnym. Przeznaczone dla dzieci o niskim i średnim poziomie zaawansowania.

06
Warszawa

Zajęcia indywidualne

Indywidualne

Od 3 roku życia
Termin: całoroczne

Zajęcia prowadzone na wszystkich naszych obiektach w części płytkiej lub głębokiej pływalni w zależności od wieku i poziomu dziecka.

07
Warszawa

Zajęcia indywidualne

Indywidualne

Dla dorosłych
Termin: całoroczne

Zajęcia prowadzone na wszystkich naszych obiektach w części płytkiej lub głębokiej pływalni w zależności od wieku i poziomu dziecka.

Cennik Warszawa Pływalnia "Inflancka"

Czas zajęćZajęcia 1-osoboweZajęcia 2-osoboweZajęcia 3-osobowe
Cena za 1 osobęCena za 2 osobyŚrednia cena za os.Cena za 3 osobyŚrednia cena za os.
30 minut99 zł168 zł84 zł237 zł79 zł
45 minut129 zł208 zł104 zł297 zł99 zł
60 minut159 zł248 zł124 zł357 zł119 zł

Nie zwlekaj, tylko zapisz się teraz

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij nam wiadomość.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług