Zajęcia dla dorosłych

Równowaga ciała, spokojne oddychanie oraz efektywna technika to główne elementy które będziesz ćwiczył na naszych zajęciach byś szybko osiągnął swój wymarzony cel! Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Nauka pływania dla dorosłych

Wiek to tylko liczba!  Twoje doświadczenie to zaleta, nie wada! Nie porównuj się do dziecka, Ty masz inne zasoby, które działają na Twoją korzyść.  To, że masz większą świadomość swojego ciała pozwoli Ci swobodnie uczyć się nowych rzeczy. Pływanie na nogach? Trener podpowie Ci, że Twoje stopy powinny być bardziej wyciągnięte a Ty od razu możesz wdrożyć tę radę w swoje pływanie! Dziecko z taką łatwością tego nie zrobi. Pływanie jako osoba dorosła to piękna i ciekawa droga. Odkrywanie wody i siebie w wodzie na nowo to szansa na lepsze poznanie siebie, wzmocnienie swojego ciała i zdobywania pewności siebie!  Sprawdź, jak to będzie u Ciebie!  Wywiad z Jakubem – moje początki pływania– posłuchaj, jak to jest u Kuby, zaczął pływać jako 30-latek. To co? RAZ, DWA, TRZY, PŁYWAMY!
Poprzedni
Następny

Satysfakcja gwarantowana!

Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza i wiemy, że czas zajęć to często też czas relaksu i wyciszenia. Dlatego dużą uwagę przykładamy do tego by wychodząc z wody po skończonej lekcji, poziom spełnienia naszych kursantów był jak najwyższy a uśmiech sam cisnął się im na usta. Niezależnie od tego czy jesteś „małym” czy „dużym” pływakiem Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Za wszystkie Wam serdecznie dziękujemy!

Gdzie uczymy?

Warszawa

Chorzów

Świętochłowice

Zapisz się na zajęcia

Sprawdź ceny zajęć dla dorosłych

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij nam wiadomość.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług