Działamy od 2014 r.

O nas

Cześć, witam Cię na stronie naszej szkoły!

Szanowni Państwo, Drodzy Kursanci, Przyjaciele 123 Pływamy, 

Kiedy w lutym 2014 roku idąc za głosem serca otwierałem szkołę pływania, nie wiedziałem jeszcze jak ona będzie wyglądała. Wiedziałem natomiast, że zasada ujęta w prostą mądrość: „rób wszystko najlepiej jak potrafisz” będzie jej głównym motto.

I tak właśnie przez te wszystkie lata działałem co szybko zaczęło przynosić efekty a rosnąca liczba kursantów i pochlebne opinie dobitnie pokazywały, że zauważacie i doceniacie to.

Kolejne lata to dalszy rozwój szkoły, ciągłe dbanie o Państwa postępy, zadowolenie i komfort. Dalej – już teraz jako zespół – robimy wszystko najlepiej jak potrafimy i jest to już nasz standard, jesteśmy dla Was i dzięki Wam. Dziękuję za to, że nam zaufaliście i jesteście z nami – w imieniu swoim i całego zespołu.

Założyciel i właściciel 123 Pływamy
Jacek Wójcik 

Jacek Wójcik - 123 Pływamy Szkoła pływania

Szkoła pływania, dostosowana do Twoich potrzeb

123 Pływamy to szkoła pływania, w której możesz uszyć dla siebie czy dla swojego dziecka zajęcia na miarę potrzeb. Naszą misją jest zorganizowanie jak najbardziej komfortowych warunków do nauki pływania.

Ten komfort ma polegać na dostosowaniu godziny, miejsca, dnia tygodnia i osobowości trenera prowadzącego zajęcia pływania. Pracujemy 12 miesięcy w roku, 7 dni w tygodniu od rana do wieczora więc możesz zacząć naukę w każdym momencie, dokładnie wtedy, kiedy chcesz. Bierzemy pod uwagę także Twoje preferencję co do organizacji zajęć, prowadzimy naukę grupową i indywidualną. Możesz wybrać, jak chcesz się uczyć.  Każdy z nas jest inny i różne mamy priorytety, my to rozumiemy. Chcemy dbać o Was najlepiej jak potrafimy. 

Zależy nam byście pokochali pływanie tak jak my, żeby basen stał się Waszym drugim domem, woda przyjacielem i żeby czas pływania kojarzył się Wam z relaksem. Chcemy pokazać Wam, że pływalnia to miejsce do poznawania siebie i swoich możliwości. Może być to przestrzeń relaksu a może intensywnego rozwoju. Jest to też przestrzeń zabawy i nauki. Poznawanie siebie i swoich możliwości jest wpisane w ten proces. My jesteśmy od tego, żeby Wam tę drogę ułatwiać i towarzyszyć. 

Uczymy pływać z myślą o tym, że jest to umiejętność życiowa. Dbamy o to, by nauka pływania stała się makietą życia. Uczymy umiejętności sportowych, ale też zauważamy każdego jako jednostkę. Każdy z Was jest dla nas szczególną i wyjątkową historią. Służymy pomocą, wsparciem i chętnie dzielimy się swoimi doświadczeniami, co posłuży Wam w przyspieszeniu procesu nauki, pozwoli Wam lepiej go zrozumieć i po prostu cieszyć się drogą jaką jest nauka pływania. 

123 Pływamy- o nas

Cenimy sobie rozwój i innowacyjność

Jako pierwsza szkoła pływania opracowaliśmy Książeczkę Poziomów Pływackich. To jest taka pomoc w nauce pływania, która jasno określa umiejętności, które trzeba nabyć ucząc się wszystkich czterech stylów pływackich. My zaczynamy naukę od poziomu KRABA a kończymy na REKINIE. Każdy nasz kursant dostaje na początku nauki książeczkę i może kontrolować swoje postępy w nauce i wie czego będzie się uczył. Po osiągnięciu kolejnego poziomu, dostaje specjalną naklejkę na dowód nowych umiejętności. 

Ponadto korzystamy z systemu Active Now, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco w kontakcie. Przed pierwszą lekcją możesz odpowiedzieć na wiele pytań, które pozwolą nam przygotować lekcje na miarę Twoich potrzeb. Możesz zaznaczyć tam np. czy chcesz, żeby trener towarzyszył Ci w wodzie podczas zajęć. 

Żeby pomóc Wam w procesie nauki prowadzimy edukacyjne profile na social media: Instagram, Facebook czy YouTube. Piszemy i rozmawiamy tam o różnych pływackich trikach ułatwiających naukę. Krok po kroku tłumaczymy różne elementy pływackie, tak żeby podczas zajęć już tylko sprawdzać, jak to działa i cieszyć się z pływania. 

Dbamy także o to, by było kolorowo i korzystamy z najnowszego sprzętu pływackiego takie jak FINIS, ARENA, SPEEDO, PHELPS CZY MADWAVE. Słyszałeś/łaś kiedyś o przyrządzie do nauki rotacji? My korzystamy z takiego sprzętu na co dzień i ułatwiamy naukę każdemu bez względu na poziom. 

Nasze uszy, oczy i serca są otwarte na Wasze potrzeby. Nasz założyciel Jacek Wójcik i Menadżer szkoły Mateusz Janic pozostają z Wami w ciągłym kontakcie, upewniając się, że Wasze potrzeby zostały zrealizowane. Jeśli chcecie o czymkolwiek dotyczącym pływania porozmawiać to to są osoby, do których możecie dzwonić i rozmawiać.

To co teraz to już chyba tylko RAZ, DWA, TRZY I PŁYWAMY!!

Poznaj naszą kadrę

Poznaj opinie o naszej szkole

Aktualności o naszej szkole

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij nam wiadomość.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług