Działamy od 2014 r.

Nauka Pływania dla Dzieci Warszawa

Nie ma bardziej ogólnorozwojowego sportu dla dzieci niż pływanie, które nie obciąża jeszcze nieukształtowanego szkieletu młodego człowieka, a wręcz modeluje go i wymusza prawidłową postawę.

Nauka pływania dla dzieci

Z pływaniem od dziecka przez całe życie!
Naukę pływania dzieci powinny rozpoczynać stosunkowo jak najwcześniej. Pływanie to zdecydowanie jedna z najczęściej rekomendowanych dyscyplin sportowych. Zajęcia pływackie pozwalają zadbać o prawidłową postawę ciała u dziecka a w przypadku, kiedy wady postawy już są, skutecznie i bezinwazyjnie je korygować. Pływanie poprawia też ogólną kondycję organizmu. Wzmacnia płuca oraz mięśnie. Dzieci praktykujące pływanie są sprawniejsze, bardziej wytrzymałe oraz wolniej się męczą podczas innych aktywności fizycznych, dzięki czemu jest ona dla nich przyjemnością i nie zniechęcają się do niej. Podczas pływania mięśnie ulegają również dużemu rozciąganiu. Poprawiamy dzięki temu zasięg ruchów, na przykład w pływaniu na plecach.
Nie bez znaczenia jest też aspekt bezpieczeństwa. Pływanie pozwala na zwiększenie zaufania do samego siebie. Dziecko jest pewniejsze siebie i swoich decyzji oraz bardziej rozsądnie w kontakcie z wodą. Pływanie będzie mu towarzyszyć przy większości urlopów wypoczynkowych w młodszym wieku, jak też, kiedy będzie już dojrzałym człowiekiem. Umiejętność obchodzenia się z wodą nie tylko pozwoli mu korzystać z wielu przyjemności z nią związanych, ale zapewni mu po prostu bezpieczeństwo.

Satysfakcja gwarantowana!

Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza i wiemy, że czas zajęć to często też czas relaksu i wyciszenia. Dlatego dużą uwagę przykładamy do tego by wychodząc z wody po skończonej lekcji, poziom spełnienia naszych kursantów był jak najwyższy a uśmiech sam cisnął się im na usta. Niezależnie od tego czy jesteś „małym” czy „dużym” pływakiem Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Za wszystkie Wam serdecznie dziękujemy!

Jakie zajęcia prowadzimy?

Zajęcia indywidualne prowadzimy na wszystkich naszych pływalniach. Oferujemy szeroki zakres zajęć dla dzieci o zróżnicowanym poziomie i już od 3 roku życia. Zajęcia te mogą być organizowane w maksymalnie 3 osobowych zespołach a wejście na pływalnie następuje na podstawie zakupionego biletu.

Zajęcia grupowe prowadzimy obecnie jedynie na pływalni Inflancka. Są to małe grupy w zależności od wieku i poziomu dziecka – 3, 6 lub 10 osobowe. W cenę zajęć wliczona jest już opłata za wejście na basen.

01
Warszawa

Zajęcia grupowe

Hop do wody

Grupa dla 3-latków
Termin: wrzesień – czerwiec

Zajęcia 30-minutowe w małych, maksymalnie 3-osobowych grupach na basenie rekreacyjnym. Przeznaczone dla dzieci oswojonych z wodą jak i tych jeszcze nie.

02
Warszawa

Zajęcia grupowe

Wielki plusk

Grupa dla 4-8-latków
Termin: wrzesień – czerwiec

Zajęcia 30-minutowe, w maksymalnie 6-osobowych grupach na basenie rekreacyjnym. Przeznaczone dla dzieci o niskim i średnim poziomie zaawansowania.

03
Warszawa

Zajęcia grupowe

Dobry styl

Grupa dla 8-14-latków
Termin: wrzesień – czerwiec

Zajęcia 45-minutowe, w maksymalnie 10-osobowych grupach na 50-metrowym basenie sportowym. Przeznaczone dla dzieci o wysokim poziomie zaawansowania.

04
Warszawa

Zajęcia grupowe

Letni plusk

2 grupy dla 4-8 i 9-12-latków
Termin: wakacyjne

Zajęcia 60-minutowe, prowadzone tylko w wakacje. Grupy od 4 – 8-osobowe na basenie rekreacyjnym. Przeznaczone dla dzieci o niskim i średnim poziomie zaawansowania.

06
Warszawa

Zajęcia indywidualne

Indywidualne

Od 3 roku życia
Termin: całoroczne

Zajęcia prowadzone na wszystkich naszych obiektach w części płytkiej lub głębokiej pływalni w zależności od wieku i poziomu dziecka.

Zajęcia grupowe dla dzieci Inflancka Warszawa

Hop do wody

Grupa dla 3-latków

Zajęcia 30-minutowe w małych, maksymalnie 3-osobowych grupach na basenie rekreacyjnym. Przeznaczone dla dzieci oswojonych z wodą jak i tych jeszcze nie.

Zajęcia grupowe dla dzieci Inflancka Warszawa - Wielki Plusk

Wielki plusk

Grupa dla 4-8-latków

Zajęcia 30-minutowe, w maksymalnie 6-osobowych grupach na basenie rekreacyjnym. Przeznaczone dla dzieci o niskim i średnim poziomie zaawansowania.

Zajęcia grupowe dla dzieci Inflancka Warszawa - Dobry Styl

Dobry styl

Grupa dla 8-14-latków

Zajęcia 45-minutowe, w maksymalnie 10-osobowych grupach na 50-metrowym basenie sportowym. Przeznaczone dla dzieci o wysokim poziomie zaawansowania.

Zajęcia indywidualne

Od 3 roku życia

Zajęcia prowadzone na wszystkich naszych obiektach w części płytkiej lub głębokiej pływalni w zależności od wieku i poziomu dziecka.

Gdzie uczymy?

Nauka pływania dla dzieci Warszawa to prawdziwa przygoda. Z 123 Pływamy Twoja pociecha będzie się swobodnie poruszać w wodzie, dzięki nabytym umiejętnościom. Oferujemy specjalnie dostosowane zajęcia, które zapewnią dziecku fantastyczną przygodę na basenie. Nasz doświadczony zespół instruktorów pływania posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i gwarantuje indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Grupowa i indywidualna nauka pływania dla dzieci Warszawa 

Pływanie dla dzieci Warszawa obejmuje zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne lekcje. Dzięki temu możemy, dostosować program nauki do umiejętności i potrzeb każdego malucha. Nasi instruktorzy kładą nacisk na rozwijanie pewności siebie, technik pływackich i bezpiecznego poruszania się w wodzie. Grupowe oraz indywidualne lekcje pływania dla dzieci Warszawa mają naprawdę sporo korzyści. Mali pływacy będą mogli cieszyć się niesamowitym postępem oraz opanować sztukę pływania.

Zajęcia pływania dla dzieci Warszawa odbywają się na profesjonalnie wyposażonym basenie, który zapewnia bezpieczne warunki nauki. Nasz elastyczny grafik umożliwia uczestnictwo w zajęciach przez cały rok, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu, nauka pływania dzieci Warszawa dopasuje się do harmonogramu Twojego dziecka. Czeka na niego już pełen przygód basen. Zajęcia dla dzieci Warszawa to zdecydowanie program pełen edukacji oraz zabawy w jednym.

Szkoła pływania dla dzieci Warszawa – najlepsze warunki do naukI!

Szkoła pływania dla dzieci Warszawa stwarza idealne warunki do nauki i rozwoju, dzięki niezwykle przyjaznej atmosferze. Najmłodsi czują się u nas komfortowo i zrelaksowane, co sprzyja efektywnej edukacji.

Zajęcia na basenie dla dzieci Warszawa zdobyły doskonałą opinię dzięki profesjonalnym trenerom, elastycznemu grafikowi, a także wysokim standardom bezpieczeństwa.

Nauka  pływania Warszawa – dla dzieci

Jeśli marzysz, aby Twoje dziecko pokochało pływanie i czerpało z tego wspaniałego sportu radość, to lekcje pływania dla dzieci Warszawa są idealnym miejscem do tego.

To nie tylko nauka pływania (Warszawa) dla dzieci, ale również rozwijanie umiejętności motorycznych, siły mięśniowej oraz ogólnej kondycji organizmu.

Nie czekaj dłużej! Nauka pływania dla dzieci Warszawa czeka! Zapisz swoją pociechę na zajęcia już dziś i daj jej szansę na odkrycie radości pływania.

Nasza nauka pływania Warszawa to także:

Zobacz również jak wygląda nauka pływania Warszawa cennik.

Szkoła pływania dla dzieci Warszawa czeka na małych entuzjastów wodnych przygód!

Zapisz się na zajęcia

Sprawdź ceny zajęć dla dzieci

Pływanie dla dzieci – poznaj korzyści

Na początek warto wspomnieć o wielu korzyściach, jakie przynosi pływanie dla dzieci. Przede wszystkim ćwiczenia w wodzie korzystnie wpływają na rozwój ruchowy dziecka, jego koordynację oraz płynność i plastyczność ruchów. Oprócz rozwoju fizycznego, pływanie pomaga także dzieciom rozwijać się emocjonalnie. Przebywanie w wodzie może znacznie poprawić nastrój, uwalniać endorfiny i działać stymulująco na mózg. Dodatkowo, umiejętność pływania niesie za sobą wiele korzyści, które mogą przydać się w przyszłości. Nauka pływania pozwala na wykorzystanie umiejętności podczas przebywania na wakacjach lub gdy w nieoczekiwany sposób znajdziemy się w wodzie. Ogromną zaletą jest również fakt, że pływanie pozytywnie wpływa na kształtowanie sylwetki dziecka, a także nie jest kontuzjogennym sportem i przede wszystkim nie obciąża stawów.

Szkoła pływania dla dzieci – zajęcia dostosowane do umiejętności

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju zajęcia dostosowane do wieku i umiejętności dziecka. Szkoła pływania dla dzieci 123 Pływamy to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie uczyć się pod czujnym okiem trenerów z wykorzystaniem najnowszego sprzętu pływackiego. Prowadzimy zajęcia grupowe dla dzieci, organizowane w małych grupach ze względu na wiek i umiejętności. Dajemy także możliwość skorzystania z zajęć indywidualnych dla dzieci o zróżnicowanych umiejętnościach już od 3 roku życia. Dzięki temu z powodzeniem znajdziesz najlepsze zajęcia dostosowane do potrzeb Twojego dziecka. Wejdź na naszą stronę internetową i sprawdź szczegółową ofertę zajęć dla dzieci. Jesteśmy dostępni w Warszawie, Chorzowie, Bytomiu i Świętochłowicach!

Zajęcia na basenie dla dzieci – nauka poprzez dobrą zabawę!

Nie sposób wymienić wszystkich korzyści, jakie niosą zajęcia na basenie dla dzieci. To nie tylko możliwość zdobycia przydatnej umiejętności, jaką jest pływanie, ale także gwarancja świetnej zabawy. Podczas nauki pływania, Twoje dziecko spędza czas z rówieśnikami, a także ma możliwość wykonywania ćwiczeń, które pozytywnie wpływają na jego rozwój fizyczny i psychiczny. Zajęcia są przeprowadzane w sposób atrakcyjny, uwzględniając fakt, że dzieci najwięcej uczą się poprzez zabawę. Zajęcia prowadzone w małych grupach pozwalają na indywidualne podejście do każdego dziecka i przekazanie mu niezbędnej wiedzy w przystępny sposób. Pływanie niewątpliwie może siać się niezwykle wyjątkową pasją na całe życie!

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij nam wiadomość.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług