Działamy od 2014 r.

Nauka pływania dla niemowląt Warszawa

Nauka pływania dla niemowląt to niejako naturalna kontynuacja rozwoju płodowego dziecka, pozwala zadbać o holistyczny rozwój jego ciała a także wszystkich cech motorycznych

Zajęcia dla niemowląt

Czym skorupka nasiąknie za młodu…
No właśnie! Dlatego zaczynamy oswajać środowisko wodne już od
3 miesiąca życia! Wszystko po to, żeby Twój mały człowiek miał alter ego niczym ryba. Niemowlęta oswojone z wodą od początku swojego życia, z łatwością uczą się techniki pływania jak przyjdzie na to czas. Noworodki uczą się czerpać przyjemność z przebywania w wodzie od pierwszych dni swojego życia. Pływaj ze swoim dzieckiem i podaruj mu ten niesamowity prezent w postaci ukochania wody i pływania. Niech to będzie przyjemne jak w brzuchu matki!
Zapraszamy na zajęcia „Bobo Plusk”!

Satysfakcja gwarantowana!

Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza i wiemy, że czas zajęć to często też czas relaksu i wyciszenia. Dlatego dużą uwagę przykładamy do tego by wychodząc z wody po skończonej lekcji, poziom spełnienia naszych kursantów był jak najwyższy a uśmiech sam cisnął się im na usta. Niezależnie od tego czy jesteś „małym” czy „dużym” pływakiem Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Za wszystkie Wam serdecznie dziękujemy!

Gdzie uczymy?

Basen Delfin Warszawa

ul. Kasprzaka 35A, Warszawa

Zapisz się na zajęcia

Sprawdź ceny zajęć dla niemowląt

123 Pływamy zaprasza na niezwykłą przygodę – na basen dla niemowląt Warszawa. Nasza szkoła pływania oferuje profesjonalne zajęcia na basenie, które pozwalają Twojemu maluszkowi odkryć radość i bezpieczeństwo w wodzie.

Nauka pływania dla niemowląt Warszawa – niezwykły rozwój w wodzie

Nasza oferta skierowana jest do najmłodszych pociech, już od 3 miesiąca życia. Basen dla noworodków Warszawa to idealne miejsce, aby wprowadzić dziecko w świat wody i rozwijać jego zdolności pływackie od najwcześniejszych dni.

Zajęcia pływania dla niemowląt Warszawa “Bobo Plusk” umożliwiają oswajenie się z wodą i uczą się czerpać przyjemność z przebywania w niej. Nasz doświadczony zespół instruktorów pływania zadba o to, aby pływanie dla niemowląt Warszawa było przyjemne i dostosowane do możliwości każdego malucha.

Pływanie niemowląt Warszawa – Twoje dziecko w najlepszych rękach

Zajęcia na basenie dla niemowląt Warszawa odbywają się w przyjaznej atmosferze, która sprzyja bezpiecznej edukacji i pozytywnemu doświadczeniu. Nasze lekcje są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy doskonale znają specyfikę pracy z najmłodszymi uczestnikami.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest w dobrych rękach.

Nauka pływania niemowląt Warszawa pozwala maluchom rozwijać się we własnym tempie. Nasz elastyczny grafik umożliwia uczestnictwo w lekcjach przez cały rok, 7 dni w tygodniu, tak aby dostosować naukę pływania do Twojego harmonogramu.

Kurs pływania dla niemowląt Warszawa ma wiele korzyści. Pomaga poprawić postawę ciała, wzmacnia mięśnie, a także rozwija pewność siebie i umiejętność poruszania się w wodzie. Nasze zajęcia na basenie dla niemowląt stanowią doskonałą okazję, aby zbudować podstawy zdrowego i aktywnego stylu życia już od najmłodszych lat.

Zajęcia dla niemowląt – basen Warszawa 

Postaw na zajęcia dla niemowląt. Basen Warszawa zachęca. Dołącz do 123 Pływamy! Zapraszamy na basen! Zajęcia dla niemowląt Warszawa czekają na każdego malucha!

Nasza nauka pływania Warszawa to także:

Zobacz również jak wygląda nauka pływania Warszawa cennik.

Daj swojemu dziecku unikalną szansę na odkrycie radości pływania.123 Pływamy gwarantuje najwyższy poziom nauki, profesjonalne podejście i bezpieczne zajęcia. Szkoła pływania dla niemowląt Warszawa pozwoli rozpocząć fascynującą podróż po wodnych przygodach! 

Wpadaj na basen. Zajęcia dla niemowląt Warszawa umożliwiają najmłodszym doświadczać wody w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij nam wiadomość.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług