Działamy od 2014 r.

Czy aktywność fizyczna jest ważna?

Spis treści

Czy aktywność fizyczna jest ważna?

Aktywność fizyczna jest istotna w każdym wieku. Nadworny lekarz królów polskich Wojciech Oczko mówił o aktywności fizycznej, że zastąpi wiele lekarstw, ale żaden lek nie zastąpi aktywności fizycznej, dlatego tak ważne jest, by pozostawać w ciągłym ruchu. Nasze dobre zdrowie można i trzeba podtrzymywać, a żeby to robić należy być aktywnym fizycznie.

Zalety aktywności fizycznej

Twój stan zdrowia będzie utrzymywał się na wysokim poziomie zarówno jeśli chodzi o zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Aktywność fizyczna umacnia cały gorset mięśniowy, który podtrzymuje sylwetkę w prawidłowej postawie co może zmniejszać bóle stawów. Oprócz tego, że Twoje ciało stanie się silniejsze to aktywność fizyczna pozwoli Ci szybciej i lepiej spać. Po wysiłku organizm naturalnie będzie domagał się snu i regeneracji, dlatego szybciej zaśniesz. Odmłodniejesz dzięki regularnej dawce aktywności fizycznej i snu!

Wybierz takie form aktywności, które lubisz

Zanim wybierzesz formę aktywności, która pozwoli zadbać Ci o twoje zdrowie, zastanów się co naprawdę lubisz. Wybór aktywności fizycznej, która sprawia ci przyjemność pomoże ci utrzymać postanowienia. Chodzi o to by czerpać z tego radość, to ma być czas dla ciebie i twojego ciała.
123 Pływamy jesteśmy pasjonatami pływania i to tą aktywność wybieramy jako tą która daje nam przyjemność. Pływanie pozwala nam odpocząć od zgiełku codziennych prac i poczuć się lekko po całym dniu. Pływanie to nasza ulubiona aktywność fizyczna. Dołączysz do nas?

Pływanie jako twoja ulubiona aktywność fizyczna

Czy tak jest teraz? Nie wiemy. Czy tak się stanie jak do nas dołączysz? Z naszym wsparciem na pewno! Pokażemy Ci, że aktywność fizyczna w wodzie może być zarówno odpoczynkiem jak i przyjemną pracą nad sobą. Nauczysz się tutaj jak panować nad swoim ciałem w różnych konfiguracjach. Możesz skupiać się w wybranej przez siebie aktywności fizycznej tylko na pracy nóg jeśli to lubisz albo tylko na pracy ramion. Możliwości jest wiele. Możesz pracować nad stabilizacją czy koordynacją swojego ciała. To jedyna taka aktywność fizyczna! W ciszy, przyjemnej temperaturze i w gronie pasjonatów pływania!

Opracowała trener Zuzanna Małkińska

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij nam wiadomość.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług