Działamy od 2014 r.

Co nowego w sezonie 2023/24?

Spis treści

Zajęcia indywidualne i grupowe / dzieci i dorośli

Szanowni Państwo,
W nadchodzącym roku szkolnym 2023/24 wprowadzamy kilka nowości dla większej wygody Państwa oraz by sprostać rosnącemu zainteresowaniu naszymi zajęciami.

Co nowego w sezonie 2023/24?

1. Dodatkowe dzień (poniedziałek) zajęć grupowych „Dobry Styl” na pływalni Inflancka.
2. Dodatkowe dzień (piątek) zajęć grupowych „Dobry Styl” na pływalni Grzybowska
3. Dodatkowa dzień (środa) i godziny zajęć grupowych „Wielki Plusk” w ośrodku Grzybowska
4. Większa ilość grup – co roku rośnie popularność naszych zajęć, więc podwajamy ilość grup w te najbardziej popularne dni tak by miejsca wystarczyło dla wszystkich chętnych.
5. Dodatkowa lokalizacja – basen Delfin przy ul. Kasprzaka 1/3, gdzie prowadzimy zajęcia
grupowe i indywidualne dla niemowląt oraz indywidualne dla dzieci i dorosłych.
6. Zajęcia w Ferie Zimowe – w odpowiedzi na Państwa sugestie, w tym roku szkolnym w okresie ferii zimowych utrzymujemy prowadzenie zajęć. Całe ferie będą odbywały się normalnie w zaplanowanych godzinach. Ci z Państwa którzy w ferie będą jednak nieobecni, będą mogli odpracować zajęcia na normalnych zasadach. Dodatkowe lekcje pływania w semestrze na pewno pozytywnie wpłyną na postępy małych pływaków.
7. W nadchodzącym sezonie w związku inflacją ceny zajęć grupowych „Wielki Plus” i „Hop Do Wody” uległy nieznacznej korekcie o ok 10%. Aktualny cennik na stronie: https://www.123plywamy.pl/cennik/zajecia-grupowe-dla-dzieci/
8. Od 1 września ceny zajęć indywidualnych na pływalni Nowa Fala i Delfin (1/2/3-osbowych) ulegają zrównaniu z cenami z pływalni Inflancka. Aktualny cennik na stronie: https://www.123plywamy.pl/cennik/zajecia-1-2-3-osobowe-dla-dzieci-i-doroslych/
9. Zniżka 10 % dla rodzeństwa (tylko zajęcia grupowe i nie łączy się z innymi zniżkami).
10. Zniżka 10 % na drugie zajęcia w tygodniu (tylko zajęcia grupowe i nie łączy się z innymi zniżkami).
11. Wysokość składki członkowskiej nie ulega zmianie i wynosi ona 40 zł za rok.
12. We wrześniu dla Państwa wygody otwieramy stacjonarne biuro szkoły na terenie pływalni przy ul. Inflanckiej 8. W początkowej fazie będzie ono czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00 – 20.00. Na miejscu podczas wizyty na basenie będzie można załatwić wszelkie sprawy związane z zajęciami. Mam nadzieję, że taka bezpośrednia forma kontaktu będzie dla Państwa cennym ułatwieniem komunikacji z naszą szkołą. Dodam jeszcze, że biuro stacjonarne otwieramy jako pierwsi w Warszawie i a może i w Polsce, przynajmniej tak wynika z naszej wiedzy. Planowane otwarcie w 2 połowie września – dokładny termin podamy w osobnym mailu.
13. Wydłużony o 6 miesięcy czas odrabiania zajęć grupowych – zajęcia nieodrobione w roku szkolnym, od poprzedniego sezonu można odrabiać do końca roku kalendarzowego w którym zakończyły się zajęcia.
14. Każdy kursant otrzymuje od nas wysokiej jakości silikonowy czepek, który jest dostępny w dwóch rozmiarach (M i L) dla wygody i łatwiejszego dopasowania by lepiej chronić głowę i uszy uczestnika.
15. Zajęcia prowadzimy 7 dni w tygodniu, co pozwala na łatwiejsze dopasowanie do grafików Państwa dzieci. Basen rekreacyjny i sportowy na czas zajęć grupowych są zarezerwowane dla nas na wyłączność. Dalej istnieje możliwość zapisywania się na zajęcia online, telefonicznie lub mailowo upraszczając formalności do minimum, dzięki czemu oszczędzicie Państwo swój czas a dla tych z Państwa którzy preferują kontakt bezpośredni od tego sezonu wprowadzamy zapisy w naszym stacjonarnym biurze na pływalni Inflancka. Więcej dni zajęć grupowych to również łatwiejsze odrabianie nieobecności.

Nasza oferta na nadchodzący sezon 2023/24

Poniżej informacja o rodzaju które zajęć prowadzimy w poszczególnych lokalizacjach. Szczegółowa oferta została przesłana mailowo do Państwa w dniu wczorajszym tj. 30.08.2023 i w najbliższych dniach będzie dostępna na naszej stronie.

Ośrodek Inflancka przy ul. Inflanckiej 8

1. Hop do Wody – zajęcia grupowe dla 3-latków.
2. Wielki Plusk – zajęcia grupowe dla dzieci od 4 do 8 lat.
3. Dobry Styl – zajęcia grupowe dla dzieci od 8 do 14 lat.
4. Zajęcia indywidualne (1/2/3-osobowe) – dla dzieci od 3 roku życia i dorosłych.

Pływalnia Nowa Fala przy ul. Garbińskiego 1

1. Bobo Plusk – zajęcia indywidualne dla niemowląt od 3 miesiąca życia.
2. Zajęcia indywidualne (1/2/3-osobowe) – dla dzieci od 3 roku życia i dla dorosłych.

Pływalnia Delfin przy ul. Kasprzaka 1/3 NOWA LOKALIZACJA

1. Bobo Plusk – zajęcia grupowe i indywidualne dla niemowląt od 3 miesiąca życia.
2. Zajęcia indywidualne dla dzieci i dorosłych.
Przypomnę jeszcze, że jak zawsze nad przebiegiem zajęć, postępami oraz bezpieczeństwem
Państwa i dzieci, będą czuwać dobrze Wam znani trenerzy oraz nowi, którzy dołączyli do nas w ostatnim czasie. Oczywiście wszyscy trenerzy posiadają stosowne uprawnienia, kwalifikacje, doświadczenie i bardzo przyjazne podejście – zarówno do dzieci jak i dorosłych. Jestem przekonany, że kolejny rok wspólnej nauki przyniesie Państwu i Państwa dzieciom duże postępy i jeszcze więcej dobrej zabawy.

Serdecznie zapraszam na zajęcia,
Jacek Wójcik – właściciel szkoły
Tel. 539 112 233

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij nam wiadomość.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług