Działamy od 2014 r.

Ex Libris – 123 Pływamy

Spis treści

Biblioteka 123 Pływamy

Moi Drodzy, zapowiadałem Wam że będę chciał dzielić się z Wami wszystkim tym co uważam za wartościowe i ważne w życiu, bez wątpienia książki takimi są  … Mam w swoich zbiorach kilka pozycji które na pewno Was zainteresują… Dla Was wprowadzam na swojej stronie zakładkę „BIBLIOTEKA”  i wszystko co tam prezentuję jest  do Waszego wglądu. Nie sprzedaję tych książek, natomiast każdemu zainteresowanemu udostępniam – warunek to być kursantem mojej szkoły. Jesteście zainteresowani, dajcie znać.

Projekt „Ex Libris – 123 Czytamy” już na samym starcie wsparł Kapitan Krzysztof Baranowski.  O jego książkach kpt. Jacek Kijewski powiedział kiedyś: „Wydaje mi się, że książki kapitana Baranowskiego wyciągnęły na morze wielokrotnie więcej ludzi niż działania innych żeglarzy”. Dlatego tytuły kpt K. Baranowskiego musiały się znaleźć na półce 123 Pływamy, jako jedna z pierwszych i największych motywacji do rozpoczęcia przygody z wodą, największa bo oparta na życiu tego niezwykłego człowieka… Poniżej kilka słów od samego Kapitana…


 

“Drodzy Czytelnicy tej strony,

Łączy nas woda, zarówno ta, która jest żywiołem żeglarzy jak również ta, która jest żywiołem nurków i pływaków. Emocje, które nas wiążą i z wodą i z wiatrem próbuję od lat ująć w słowa. Ale czy mi się to udaje, osądźcie sami. Jacek, Gospodarz tej strony, zaproponował formułę biblioteczki, co pozwala czytać bez zobowiązań finansowych. Ale oprócz tej formy i skierowania chętnych Czytelników na stronę Fundacji, gdzie można książki zakupić, oddaję Jackowi w komis pewną ilość książek, byście bez zbytniej fatygi mogli je zabrać na własność i w zaciszu domowym żeglowali wraz ze mną przez świat.

Krzysztof Baranowski”

 


Jeśli ktoś z Was zapragnie posiąść na własność którąś z książek kpt. Krzysztofa Baranowskiego, można to zrobić za pośrednictwem strony fundacji Kapitana z imienną dedykacją na życzenie !

www.szkolapodzaglami.org.pl/sklep

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij nam wiadomość.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług